O mně - Helen Čechová modeláž nehtů, pedikúra a nehtové špony

Péče o ruce a nehty

Gelové nehty

Gelové nehty se těší velké oblibě žen všeho věku, které svou krásu podtrhnou v podobě krásných upravených rukou.

Ve většině případů volím potažení přírodních nehtů gelem, pokud je některý nehet kratší než ostatní, nastavím chybějící délku přes šablonu. Tato metoda je šetrnější k přírodnímu nehtu, který se tím mechanicky zpevní a doroste pod gelem požadované délky. K závěrečnému zdobení disponuji paletou asi 160 odstínů barevných gelů.

Délka aplikace gelu na nehty či doplnění je cca 60 minut.

.

gelove nehty

přejít na Gelové nehty 
 

GEL–LAK

Gel-lak je relativně mladá technika zdobení nehtů rukou i nohou. Dle kvality nehtů vydrží na rukách 10 – 21 dní, na nohách 4 – 8 týdnů. Je optimální variantou pro nevěsty, které nechtějí dlouhodobě nosit gelové nehty, ale na svatbu i po ní chtějí něco spolehlivého. Jedná se o naprosto měkký materiál, který se lehce přizpůsobí zakřivení nehtů, což je výhoda hlavně na nohách, netlačí proto v  botách, nezavazí při sportu. Není vhodný k  prodlužování nehtů.

gellak

přejít na GEL–LAK 
 

Manikúra/Pshine

Manikúra je základní ošetření přírodních nehtů, které je vhodné pro ženy i muže. Nehty a jejich okolí se upraví a vyčistí, poté se provede masáž nehtové ploténky olejem a vyleštění povrchu nehtů do přirozeného lesku.

manikúra

přejít na Manikúra/Pshine 
 

Nehtové špony

Nehtové špony (někdy také nehtová rovnátka) jsou jednoduchý drátkový systém, který účinně pomáhá při léčbě zarostlých nehtů nohou.

Zabývám se rovnáním nehtů technologiemi COMBIped, PodoFix a Podopharm. Každá z  těchto metod je vhodná na jiný druh deformace nehtu, liší se také způsobem aplikace a použitím dle růstu, postavení nehtu a jeho tloušťce. Nehtové špony jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, sportovce, neomezují nositele v  pobytu ve vodě nebo volbě obuvi.

Aplikace je bezbolestná, optimální je zdravý nehet a nezanícené okolí nehtu. Rovnání nehtu probíhá výměnou špony každých 4-5 týdnů za novou, dle deformace a úspěšnosti léčby trvá léčení čtvrt až tři čtvrtě roku.

nehtove špony

přejít na Nehtové špony 
 

Pedikúra

Provádím tzv. klasickou mokrou pedikúru, ošetřuji a odstraňuji ztvrdlou kůži, mozoly, kuří oka.

pedikura

přejít na Pedikúra 
 

P-Shine japonská manikúra

Japonská manikúra P-shine je vhodná pěstící technika zejména pro měkké, roztřepené nehty nebo také po sundání gelových nehtů. Nehet se ošetří speciální pastou obsahující včelí vosk, panthenol a vitamíny prospěšné pro výživu a pevnost nehtů. Pasta vytvoří na nehtu vrstvu, která se dále vyleští do vysokého lesku. Tímto se nehet uzavře po povrchu i na jeho hraně, je tedy chráněn, eliminuje se třepení a podporuje se přirozený růst a obnova.

japonska manikura

přejít na P-Shine japonská manikúra